Bu Odada Hijyen Var!

“Bu Odada Hijyen Var!”, gittiğiniz otellerde odalarda bu yazıyı görmeye başladınız mı? Pastel Yaşam ailesi olarak sağlıklı ortamlara verdiğimiz önemi şimdi daha da ileri götürerek sadece evinizde sağlıklı ortam yaratmak değil gittiğiniz yerlerde de size sağlıklı yaşam sunabilmek için mücadele etmeye başladık.
Bildiğiniz üzere bakteri, mikrop ve virüsler ortam kullanım alanlarında çok daha fazlalar ve insanlar arası geçiş için en uygun zemini ortam yaşam alanlarında bulabiliyorlar.
Geçmişten bugüne olan yanlış bir düşünce bakterilerin insanlar arası geçişinin sadece insanların birbirine olan teması ile olduğu düşüncesidir. Bir bakteri herhangi bir yüzeyde 3 GÜN BOYUNCA CANLI KALABİLİR!
O bakterinin size geçiş yapması için sizin o yüzeye dokunmanız yeterlidir.
Bu sebeple, Pastel Yaşam olarak ortak kullanım alanlarında farklı bireylerin peşpeşe kullandıkları yerleri sterilize edebilmek için mücadele ediyoruz. İlgili işletmeleri bilinçlendiriyoruz ve sizlere sağlıklı ortamlar sunmaları konusunda yardımcı oluyoruz. Gittiğiniz ortamda bizden bir mesaj görüyorsanız örneğin “Bu Odada Hijyen Var” gibi, orada içinizi ferah tutabilirsiniz. Ortam sterilizasyonu konusunda dünya çapında başarı sağlamış ürünlerimiz ile orada hijyen sağlıyoruz demektir.

Steril Otel

Otellerde hiç tanımadığımız kişilerle peşpeşe aynı odayı kullanıyoruz. Onlardan bize ulaşabilecek olan bakteri ve virüslerden habersiz bir şekilde odada istirahat ediyoruz. Gözle görünmeyen bir tehdit olduğu için hiçbir şekilde farkında da değiliz.
Bu sebeple, Pastel Yaşam olarak “Bu Odada Hijyen Var!” projesini başlattık. Otel odalarında gerçek hijyeni sağlayacak teknolojik cihazlarımız ile gözle görünmeyen tehditleri sterilize edebilecekleri çözümler sunduk. Otelleri tek tek dolaşıp bilinçlendirerek onların odalardaki yatakları, yastıkları, banyo ve lavobadaki tüm kullanım yüzeylerini ve televizyon kumandası, masa, sandalye gibi ortak kullanım gereçlerini sürekli olarak sterilize etmelerini sağlıyoruz, ve o odada güvenle kalabilmeniz için de bizden bir mesaj bırakıyoruz; “Bu Odada Hijyen Var!” mesajımızı gördüğünüz yerlerde içiniz rahat olsun!