DeskShield – Masaüstü Radyasyon Koruma

Günün en çok saatini geçirdiğiniz çalışma masanız üstünde bulunan radyasyon kaynakları size en yakın tehdit unsurları..

Masa başında çalışanlar için gün boyunca çalışma şeklimizi hayal edecek olursak; masanın üstünde bilgisayarımız var, büyük ihtimalle kablosuz internet ile ofisimizdeki internete bağlı, masanın üstünde kablosuz ofis telefonumuz var, cep telefonumuz tabiki de masanın üstünde ve gün boyunca baz istasyonu ile iletişim halinde.

Radyasyonun bize zararları radyasyon kaynağına olan mesafemizle ile doğrudan bağlantılıdır. Masa başı çalışma şeklimiz göz önüne alındığında bacaklarımız ve genital bölgemiz radyasyon kaynaklarına en yakın mesafededir. Bu sebeple de ciddi zararlara, rahatsızlıklara ve hastalıklara sebep olmaktadır.

Elektromanyetik Radyasyonun en belirgin etkisi bacaklarda oluşan ağrıdır. Masanın üstünde bulunan radyasyon kaynaklarından yayılan elektrik dalgaları kaslarımızda birikerek ağrılara sebep olur. Masabaşı çalışanlar sık sık bacak ve diz ağrılarından şikayet ederler. Bu şikayetin sebebi genel olarak vücutlarında biriken yoğun elektriktir.

Bu etkilerin yanı sıra Elektromanyetik Radyasyon erkeklerde sperm sayısında azalma ve kısırlığa yol açarken, bayanlarda ise embriyo oluşumunun engellenmesine ve doğurganlığın azalmasına sebep olmaktadır.

Bu etkilerden kurtulmak için size DeskShield’i sunuyoruz. Masa üzerine koyabileceğiniz, dekoratif görünümü ile hem masanızda şık bir görünüm oluşturacak hem de oluşan Radyasyonun masanın altına geçmesine engel olacak.

DeskShield Türkiye’de Türk Mühendisler tarafından geliştirildi. Elektromanyetik Radyasyona karşı olan verimliliği kanıtlandı.

Masabaşı çalışanlardan bacak ve diz ağrısı şikayeti olan birçok kişi DeskShield kullanmaya başladıktan sonraki ilk gün bile ağrılarının kesildiğini belirttiler.

Masabaşı çalışanların yanısıra evlerimizde çocuklarımızın çalışma masalarını düşünecek olursak aynı tehdit onlar için geçerlidir. Bu sebeple DeskShield ürünümüzü hem masabaşı çalışanlara hem de öğrencilerin çalışma masaları için öneriyoruz.

DeskShield ürünümüz standart olarak iki farklı ebatlarda üretilir 50cm x 70cm ve 30cm x 50cm. Bu ebatlar dışındaki özel talepleriniz lütfen bizi arayınız.

DeskShield standart olarak üç renk seçeneği ile sunulmaktadır (Beyaz, Taba ve Koyu Kahve).

50x70cm DeskShield Fiyatı: 250 TL Satın Al

30x50cm DeskShield Fiyatı: 200 TL Satın Al

Renk Seçenekleri;

Ürün Tanıtım Videosu