EMFields Ürünleri

Pastel Yaşam, EMFields İngiltere firmasının Türkiye tek yetkili satıcısıdır.

Türkiye’de sıklıkla tercih edilen ürünler Türkiye stoğumuzda bulunmaktadır. Ürünleri direk olarak bizden ya da EMFields sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Stokta olmayan ürünler için de isterseniz dilediğiniz ürünü bize ileterek sizin adınıza ithalatının yapılmasını sağlayıp size tedarik edebiliriz. Aşağıda EMFields ürünlerinden Türkiye’de genellikle tercih edilenleri listeledik. Bunlar haricindeki ürünleri görmek ve direk olarak satın almak için lütfen <a href=”http://www.emfields-solutions.com/index.asp?referCode=hCp7ThCUzH” target=”_blank”>tıklayın</a>.

The Acoustimeter

İngiliz EMFields Solution firması tarafından üretilen The Acoustimeter, dünya çapında kullanımda olan başarılı bir Elektromanyetik Radyasyon Ölçerdir.

RF Ölçümlerini digital göstergesinde gösterir, aynı zamanda ses sinyallerine dönüştürerek dahili hoparlörü üzerinden verir.

Ses sinyalleri cihaz üzerindeki audio çıkışına bağlanacak bir bağlantı ile kulaklığa ya da bilgisayar ortamına aktarılabilir ve kaydedilebilir.

PEAK ve AVERAGE değerlerini led gösterge ile göstererek en doğru şekilde yorumlanmasına yardımcı olur.

The Acoustimeter 200 MHz ile 8000 MHz (8 GHz) arasındaki tüm radyasyonu ölçer. Bu aralık sayesinde günümüzde en sık kullanımda olan Ofis telefonları, Cep Telefonları, Kablosuz Modemler, Baz İstasyonları, 3G sinyalleri, mikrodalga gibi birçok elektromanyetik radyasyon kaynağının oluşturduğu radyasyonu ölçebilirsiniz.

0.02 V/m hassasiyeti sayesinde size en doğru ölçümü sunar.

İki adet kalem pil ile çalışır, elektrik bağlantısı ihtiyacı duymaz, bu sayede mobil olarak kullanım ve saha ölçümleri için idealdir.

Piller hariç 280 gram ağırlığındadır, bu sayede taşıması kolaydır.

Teknik bilgiler;

 1. Ölçüm aralığı: 200 MHz – 8000 MHz (±3 dB)
 2. Hassasiyet (PEAK göstergesi): 0.02 V/m – 6.00 V/m
 3. Hassasiyet (Average göstergesi): 1 µW/m2 – 100 000 µW/m2
 4. Boyutlar: 190mm x 102mm x 33mm
 5. Pil Ömrü: 2 adet Alkaline pil ile aralıksız 15 saat ölçüm yapabilme

Türkiye KDV Dahil Satış Fiyatı: 2780 TL

İncele ve Satın Al

ELF PF4 Meter

İngiliz EMFields Solution firması tarafından üretilen ELF PF4 Meter, dünya çapında kullanımda olan başarılı bir Elektromanyetik Alan Ölçerdir.

ELF PF4 ile enerji hatlarından, transformatörlerden, trafolardan, elektrik kablolarından ve elektrikli ev aletlerinden dolayı oluşan Elektromanyetik Alanı ölçebilirsiniz.

 • ELF PF4 ölçümlerini digital ekranında gösterir.
 • Hem Elektrik hem de Magnetik alanı ölçmenizi sağlar.
 • Üzerinde bulunan switch sayesinde Elektrik ve Magnetik ölçümler arasında geçiş yapabilirsiniz.
 • Magnetik Alan ölçümünde 0.01 microtesla çözünürlükte olan ELF PF4 19.99 microteslaya kadar ölçüm yapabilir.
 • Elektrik Alan ölçümünde 1 Volt/Metre çözünürlükte olan ELF PF4 1999 Volt/metre’ye kadar ölçüm yapabilir.
 • Pil ile çalışır, elektrik bağlantı ihtiyacı yoktur bu sayede mobil kullanımlar ve saha ölçümleri için uygundur.

Teknik Bilgiler;

 1. Ölçüm Aralığı: 10 Hz – 2000 Hz (±3 dB)
 2. Hassasiyet (Elektrik Alan): 0 – 1999 V/m
 3. Hassasiyet (Magnetik Alan): 0 – 19.99 μT
 4. Boyutlar: 190mm x 104mm x 33mm
 5. Güç kaynağı: 1 Adet 9V pil
 6. Pil Ömrü: 1 pil ile yaklaşık 75 saat aralıksız ölçüm yapabilme
 7. Ağırlık: 258 gram (Pil Hariç)

Türkiye KDV Dahil Satış Fiyatı: 2780 TL

İncele ve Satın Al

The Acousticom 2

The Acousticom 2 is our newest microwave detector. It presents RF measurements as an audio signal, with LEDs and an alarm at high levels of RF (you can also switch the sound off if you prefer to be less obvious when taking readings). With simple controls, easy to read results, but still using the same advanced microwave detector as our Acoustimeter, this instrument is perfect for those on a budget. It is smaller and lighter than the Acoustimeter, and comes in its own carry pouch.

Sipariş üzerine ithal edilir. Ürünü İncele

The MagneMeter

The MagneMeter is an easy to use, pocket sized, accurate, ELF EMF (magnetic fields / Gaussmeter) measurement instrument which is ideal for carrying around. It is available labelled in either international microtesla (µT) units or in milliGauss (mG) units for America, Canada and Australia etc.

Sipariş üzerine ithal edilir. Ürünü İncele

The MagneMeter

EMFields Elektromanyetik Radyasyon Korumalı Cibinlikler konusunda birçok seçenek sunar. Bu seçenekleri incelemek ve satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak doğrudan EMFields sayfasına bağlanabilirsiniz.

Sipariş üzerine ithal edilir. Ürünü İncele

Laptop Tepsileri

EMFields Elektromanyetik Radyasyon Korumalı laptop tepsileri konusunda birçok dekoratif çözüm sunar. Bu ürünleri incelemek ve satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak doğrudan EMFields sayfasına bağlanabilirsiniz.

Sipariş üzerine ithal edilir. Ürünü İncele