EMR Free Zone Belgesi ile tercih edilir olun

Freezone Belgenizi Alın

EMR Sorunlarından Uzak Kalmak İsteyenlerin Tercihi Olun

Gündelik hayatımızın vazgeçilmezi olan pek çok teknolojik ürünün çalışması sonucu ortaya çıkan EMR (Elektromanyetik Radyasyon) yüksek seviyelerde zararlıdır. Bilinçli bireyler sağlığının sürekliliği için EMR değerlerini sorguluyor!

Etrafımızda bulunan baz istasyonları, yüksek gerilim hatları, kablosuz iletişim cihazları gibi kaynaklardan doğan Elektromanyetik Radyasyon insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek boyutlara ulaşabilmektedir. Bu konuda en bilinçli olan kişilerin özellikle sorguladığı alanların başında, hastane ameliyathaneleri ve çocuklarını emanet ettiği ana okulları gelmektedir.

Emr Free Zone Logo

Tercih Edilir Olun

Bizler Pastel Yaşam olarak çevre sağlığı için pek çok çözüm üretmekteyiz. Özellikle EMR ölçüm hizmeti yaşam alanlarınızın EMR konusundaki etkinliği ve zararlarını tespit ediyoruz. İş yerlerine özel geliştirdiğimiz EMR Free Zone projemiz ile iş yerinizin ölçümlemesini yapıp, ölçümleme sonucuna göre çözüm sağlıyor veya EMR Free Zone belgesi vererek iş yerinizin hastalar, çocuklar, yaşlılar ve hassas kişiler için korunaklı ve tercih edilebilir olduğunu belgeliyoruz.