Hakkımızda

Pastel Yaşam tüm dünya literatüründe yapılan uzun araştırmanın ardından size en doğru çözümleri sunabilmek için kuruldu.

Yaşadığımız ortam konusunda bilinçlenmek ve onu sağlıklı ortamlar haline dönüştürmek hepimizin ortak amacı. Bu sebeple firma olarak bu misyonu sizler adına biz üstlenerek uygun olan en iyi çözümleri araştırmak ve size ulaştırmak için çalışıyoruz. Yaşadığımız ortam gözüyle baktığımızda mücadele verdiğimiz etkenlerin gözle görünmeyen etkenler olması gereği genelde ya farkedilmeyen ya da önemsenmeyen etkenler oldu. Bu sebeple bu etkenlerle mücadelenin müşterisine duyduğu sorumluluğun ve müşterisinden aldığı güvenin bilincinde olan ekibimiz tarafından mükemmel titizlikte yürütülmesi en temel varlığımızdır.

Sağlıklı Yaşam Alanları Mühendisliği

Yüksek Bilgisayar Mühendisi olan şirket kurucumuzun Ar&Ge ekibi ile birlikte yaptığı araştırmalar 2011 yılında başladı.

Yaşadığımız ortamlarda maruz kaldığımız dahili ve harici etkenleri en doğru şekilde belirlemek birincil amaçtı. Yapılan araştırmalar sadece Türkiye değil tüm dünya akademik ve kurumsal literatüründe gerçekleştirilerek günlük yaşantımızda sağlığımızı tehdit eden unsurlar belirlendi. Bu unsurların doğru şekilde ölçümlenebiliyor olması ve etkinin bilimsel olarak gösterilebiliyor olması ikincil hedefimiz oldu. Bu sebeple ölçüm cihazları faaliyet alanımızın ciddi bir kısmını oluşturmaktadır. Doğru ölçümün yapılabilmesinin ardından dünya çapında önerilen sağlıklı kabul edilen eşik değerleri ile kıyaslamalar ve bu eşik değerlerine ulaşılmayı sağlayacak çözümler üzerine çalışıldı.

Bu uzun çalışmanın ardından oluşturduğumuz Sağlık Ortam için mücadele listesine ilk olarak Radyasyon Koruma faaliyet alanı ile başladık ve her geçen gün listenin diğer da sizler için hizmet haline dönüştürmek için çalışıyoruz.

Sağlıklı Yaşamın birçok gereksinimleri vardır, örneğin sağlıklı beslenmek gibi. Bu konuda uzmanlığına, bilgisine ve çözümlerine saygı duyduğumuz birçok kurum ya da kişi hizmet vermekteler. Bunun gibi sağlıklı yaşamın birçok alanını sıralayabiliriz ve her biri için uygun olan çözümleri de.

Pastel Yaşam ailesi olarak bizim kurulduğumuz ilk gün itibari ile Sağlıklı Yaşam’a bakış açımız “Ortam” nezdinde çözümler sunabilmek oldu.

Diğer sağlıklı yaşam gereksinimlerini günlük yaşantınızda uyguluyor olmanız en büyük temennimizdir, fakat Sağlıklı Ortam konusunda artık Pastel Yaşam sizinle! Yaşadığınız ortam hakkında tüm bilmediklerinizi size anlatmak ve Yaşam Alanınızı Sağlıklı Ortam haline dönüştürmek için hizmetinizdeyiz.

Pastel Yaşam olarak sizlere sunduğumuz sağlıklı ürün ve hizmetlerin yanı sıra sizin sağlığınızı önemseyen projeler tasarlayıp partnerlerimiz aracılığı ile hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Firma olarak edindiğimiz misyon gereği sizlerin yaşantısını daha sağlıklı, daha hijyenik hale getirecek çözümler arayışındayız. Toplumsal olarak uygulanabilir projeler geliştirip partnerlerimiz aracılığıyla sizlere sunmaya çalışıyoruz. Sizler farkında olmasanızda sizlerin aldığı hizmetleri daha sağlıklı hale getirebilmekten gurur duyuyoruz.

Tüm toplumun sağlığını önemseyen ve değer katan projelerimize desteklerinizi bekliyoruz.

Bilgi Hattı

Pastel Yaşam ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve satış temsilcisi randevusu oluşturmak için;

Basında Biz