iyonizer kucuk

İyonizer Hava Temizleyicilerimiz

Evinizde ya da ofisinizde tertemiz bir hava yaratmak ya da Astım, KOAH gibi solunum rahatsızlıklarınızın size olan etksini azaltmak için Lifeair İyonizer Hava Temizleme Cihazı sizinle..

Modern binalardaki hava, dışarıdaki havaya oranla 4 kat daha fazla kirlidir. İç mekanlardaki hava kirliliği; kimyasallar, spreyler, elektronik cihazlar, bilgisayarlar, televizyonlar, vantilatörler, klimalar, sentetik materyaller, boyalar, kirlilik gibi nedenler ve de tüm bunların içeride devir daim yapmasına sebep olan izolasyon nedeni ile gerçekleşmektedir. Evinizde ya da ofisinizde soluduğunuz hava hastalıklara ve sağlığımızın bozulmasına önemli oranda katkıda bulunmaktadır. Kadınlar zamanlarının çoğunu erkeklere oranla daha fazla kapalı ortamlarda harcamaktadırlar ve son on yılda kadınlarda görülen akciğer rahatsızlıkları % 80 oranında artmıştır. 10 mikrondan küçük partiküller (parçacıklar) havada asılı kalmaktadır. Pek çok deterjan ve sprey partikülleri 0.05 ile 0.5 mikron arasındadır. Bu parçacıklar havada asılı kalıp tekrar solunum sistemimizden içeri girebilmeleri için yeterli hafifliktedir. LIFEAIR havada asılı bulunan ve 0,01 mikrondan büyük ve tehlikeli parçacıkları bile temizlemekte oldukça etkin ve ozon salınımı yapmayan bir hava temizleme cihazıdır.

Lifeair Hava Temizleme Cihazı göz alıcı güzelliği ile temiz ve sağlıklı hava yaratır! Bağımsız testlerde gösteriyor ki, en ciddi sağlık sorunlarına neden olan küçük partikülleri etkin bir biçimde giderir. Lifeair , her mekanda yere yada sehpanıza yerleştirerek iç tasarımınıza uyum sağlar ve aynı zamanda verimli, sessiz, ozonsuz, düşük enerji sarfiyatı, kolay kullanımı, ekonomik çalışması ile rakipsiz bir kombinasyon sunar.

Lifeair, tasarımıyla Elle Décor Rising Star Award, International Design Excellence Award (IDEA) ve Design Defined gibi prestijli uluslararası tasarım ödülleri almıştır.

Dünyamızda artan hava kirliliğinin bir sonucu olarak hızla büyüyen bir sağlık sorunu var. Özellikle yangın, trafik kirliliği, sanayi üretimi ve kömür santralleri v.b. gibi farklı yerlerden türeyen parçacıklar 2,5 mikrondan daha küçüktür. Tüm bunların sebep olduğu sağlık sorunları arasında kalp ve damar hastalığı, kanser, düşükle sonuçlanan gebelikler, astım, alerji, KOAH, şiddetli yorgunluk, baş ağrısı ve konsantrasyon bozukluğu gibi günlük hayatta sık rastlanan hastalıklar görülmektedir. Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre her gün 4.000 kişi hava kirliliğinin sebep olduğu hastalıklar yüzünden hayatını kaybetmektedir.

Lifeair Hava Temizleyicinin Faydaları

Etkili Temizlik

Toz, duman, polen, bakteri, virüs, mikrop, küf, pet, alerjen gibi havadaki çok çeşitli partikülleri etkili bir şekilde temizler. 2.5 mikron boyutundan küçük parçacıklar sağlık için çok tehlikeli olduğu dikkate alındığında, 1 mikrondan küçük parçacıkları bile temizlemede oldukça etkilidir.

Filtresiz Tasarım

Filtresiz özelliği sayesinde üzerindeki toplayıcıyı su ile kolayca yıkayarak sürekli kullanabilirsiniz. Böylece belli periyotlarda değiştirmek zorunda olduğunuz pahalı filtrelere para ödemek zorunda kalmazsınız.

Sessiz Çalışma

Lifeair 5 dB’ den daha az bir gürültü ye sahiptir ki bunu cihaz çalışırken duymanız neredeyse imkansızdır. ABD çevre koruma ajansına göre 45 dB ve üstü sesle çalışan cihazlar kapalı ortamda insan sağlığına zararlı olarak tanımlanır. Diğer çoğu hava temizleyiciler 35-80 dB aralığında sesle çalışırlar.

Enerji Tasarrufu

7W lık elektrik tüketimi ile çoğu hava temizleyiciden daha az enerji tüketir. Tüm hava temizleyicileri verimli parçacık konsantrasyonu sağlaması için sürekli açık olmak zorundadır. Bu da düşük enerji tüketimini daha da önemli hale getirir.

Ozonsuz İyon Salınımı

İyonizer hava temizleyiciler iyon salınımı yaparken ortama ozonda bırakırlar. Bu da ortamdaki canlıların sağlığını tehdit eden önemli bir faktördür. Lifeair’ de ise ozon seviyesi ölçülebilir bir değerde değildir yani sıfıra eşit kabul edilir. Böylece çok verimli Negatif iyon emisyonu yaparken ozon üretmeden tertemiz bir hava oluşturmayı başardık. Bu özellik bildiğimiz hava temizleyicileri arasında bir ilktir.

Ödüllü Tasarım

Arzunun eseri ! Lifeair birçok prestijli kuruluştan tasarım ödülü kazandı. Bunların arasında Uluslararası Tasarımda Mükemmellik Ödülü’ de var. Tipik iyonizer hava temizleyiciler arasında size çok şık bir alternatif sunuyor.

Kullanımı, Montaj & Bakımı Kolay

Takın ve kullanmaya başlayın. Sadece dört ana ve bir de hareketlikoruyucu parçadan oluşur. Parçacıkları çeken toplayıcı kolayca çıkarılabilir ve gerektiğinde su ve bulaşık deterjanı ile temizlenir.

Kompakt

Küçük ve taşınabilir. Her ortama uyar.

Çevre Dostu

Lifeair, ürün yaşam döngüsünün tüm aşamalarında çevreye saygı için çaba göstermektedir.

Nasıl Çalışır?

1. Günlük hayatınızda çevrede kapalı ortamlarda soluduğunuz hava bakteri, virüs, küf, polen, egzoz dumanı, toz vb. partiküllerle doludur.

2. Lifeair IonFlow 50, saniyede milyarlarca elektron üretir ve bu elektronları negatif iyona dönüştürür.

3. Negatif iyonlar partikülleri havada negatif şekilde yükler.

4. Havada asılı olan partiküller negatif yüklendikten sonra kirler için büyük bir mıknatıs gibi davranan pozitif yüklenmiş metal toplayıcı tarafından toplanır. IonFlow 50 özellikle sağlığımız için tehlikeli olarak kabul edilen en küçük parçacıkların bile toplanmasında etkilidir.

5.Gerektiğinde, metal toplayıcı kolayca çıkarılabilir, suda yıkandıktan sonra yeniden kullanılır

İlgili Dökümanlar;

LifeAir İyonizer farkı

LIFEAIR in akıllı iyon teknolojisi ozonsuz negatif iyon salgılar ve ortamınızdaki negatif iyon miktarını sürekli sabit tutar. Sadece 1,9 kg ağırlığındaki LIFEAIR iyonizerli hava temizleme cihazı filtresizdir ve özel yapısıyla havadaki 0,01 mikron kadar küçük olanlar dahil tüm tehlikeli toz, alerjen, mikrop ve bakteri gibi partikülleri üzerindeki metal kısma toplar. Bu metal kısım su ile temizlenerek tekrar tekrar kullanmanız için tasarlanmıştır. Böylece filtreli hava temizleme cihazlarındaki gibi 2-3 ayda bir 150-500 TL arası değişen servis ve filtre değiştirme masrafınız olmaz.

Ayrıca LIFEAIR iyonizerli hava temizleme cihazı sessiz çalıştığı, havadaki mikropları ve bakterileri hatta sigara dumanını bile etkisiz hale getirdiği ve daha bir çok özellikleri İsveç Devlet laboratuvarlarda test edilmiştir.

LightAir Evolution

Lifeair Evolution

Dünyanın en sessiz ve filtresiz iyonizer hava temizleme cihazı..

LifeAir iyonizer hava temizleme cihazı filtresiz özel tasarımı ve havaya ozon salınımı yapmayan özel tekniği ile dünyanın en iyi iyonizer hava temizleme cihazıdır. Evolution Modeli 40 m2 büyüklüğe kadar alanlar için tasarlanmış iyon üretici beyine sahiptir.
Light Air Evolution modeli 59cm boyunda 19cm çapındadır. 40 m2’lik bir alanı kapsayacak niteliktedir. Signature ve Style modelinin aksine masa üstü kullanım için uygundur.

Hemen Satın Almak İçin Tıklayın

LightAir Solution

Lifeair Solution

Dünyanın en sessiz ve filtresiz iyonizer hava temizleme cihazı..

Lifeair Solution modeli hava temizleme cihazınız için yerde uygun yer bulamadığınız durumlar için tasarlanmıştır. Tavana monte edebileceğiniz Lifeair Solution 50 m2 büyüklüğündeki alanları iyonize ederek temizleme gücüne sahiptir. Özellikle çocuk odaları ve işyerleri ve klinikler için ideal üründür.

Lifeair Solution modeli tavandan sarkıtma modelidir. 35cm boyunda 13cm çapındadır. 50 m2’lik bir alanı kapsayacak niteliktedir.

Hemen Satın Almak İçin Tıklayın

Ürün Reklam Videosu