Satışını Yaptığımız Markalar

Pastel Yaşam, sağlıklı ortamlar yaratabilmek için tüm dünya literatürünü tarayarak ortam sağlığınız için en doğru çözümleri size ulaştırmaya çalışmaktadır!

Bazı çözümler ülkemizde yerleşik olarak sunulmaktayken bazıları ise ülkemizde mevcut değillerdi. Pastel Yasam olarak Türkiye’de hizmet veren konusunda uzman birçok kurum ile çalışmaktayız. Bunun yanı sıra uygun olan çözümlerin bayiliklerini alarak sizlere daha rahat hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda aldığımız bayiliklerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

Lightair AB

Bir İsveç fiması olan Lightair AB iyonizer hava temizleme cihazları konusunda dünya çapında değere sahip ürünlerle öne çıkmaktadır. Dünyanın en sessiz ve filtresiz hava temizleme cihazının üreticisidir. Pastel Yaşam, Lightair firmasının Türkiye tek yetkili satıcısıdır.

emfields

EMFields

Bir İngiltere kuruluşu olan EMFields Elektromanyetik Radyasyon ölçer cihaz üretimi başta olmak üzere Elektromanyetik Radyasyon konusunda dünya çapında öncü firmalardandır. Elektromanyetik Radyasyon Ölçer cihazları, ev tipi elektrik tespit cihazları gibi elektronik aletlerin üreticisi aynı zamanda Elektromanyetik Radyasyon korumalı uyku cibinlikleri, uyku tulumları gibi ürünlerin de üreticisidir. Pastel Yaşam, EMFields İngiltere firmasının Türkiye tek yetkili satıcısıdır.

oxicom

Oxicom

Bir İspanya firması olan Oxicom, Havuz sterilizasyon ve dezenfeksiyon sistemleri konusunda uzun geçmişi ve İspanya dışında da onlarca ülkedeki deneyimi başarısı ile Havuz ek dezenfeksiyon sistemleri konusunda kendini ıspatlamış ürünlere sahip firmadır. Oxicom, Ozon jeneratörlerinin üreticisi aynı zamanda UV sistemlerin iş ortağıdır. Pastel Yaşam, Oxicom İspanya firmasının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

shieldon

ShieldOn

Türkiye’de Taç Boya tarafından üretilen Türkiye’nin ilk Elektromanyetik Radyasyon Koruma Boyasıdır. Türkiye’de Fizik Mühendisleri Odası, İstanbul Teknik Üniversitesi ve BTK gibi kuruluşlardan Elektromanyetik Radyasyonu %99 oranında engellediğine dair raporlara sahiptir. ShieldOn Baby adıyla bebek ve çocuk odalarında radyasyon korumayı hedef alan üründür. Pastel Yaşam, ShieldOn Radyasyon Koruma Boyasının Türkiye yetkili uygulamalı bayisidir.

uvc lightproducts

MBR UV-C Light Products

Bir İngiltere firması olan MBR UVC Light Products, UV-C teknolojisi ile ortam sterilizasyon konusunda verimliliği ve başarısı ıspatlanmış ürünler üreten ve dünya çapında satış ağıyla tüm dünyada başarıya imza atmış firmadır. Pastel Yaşam, MBR UV-C Light Products İngiltere firmasının Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

uvc lightproducts

IONME

Bir Amerika Birleşik Devletleri firması olan IONME, California eyaletinde üretim yapmaktadır. Negatif İyon üretimine sahip doğal elementlerden giyilebilir ürünler üretmektedir. Pastel Yaşam IONME firmasının Türkiye tek yetkili satıcısıdır.

infinitypro

InfinityPro

Bir İngiltere firması olan InfinityPro Negatif İyon üretimine sahip doğal elementlerden giyilebilir ürünler üretmektedir. Pastel Yaşam InfinityPro firmasının Türkiye tek yetkili satıcısıdır.

Bizler Pastel Yaşam olarak her geçen gün ortam sağlığı konusunda dünya çapında kabul görmüş ürünleri ile ön plana çıkan firmaların ürün ve çözümlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz.