Toz Akarı Alerjisi

Siz de sürekli burnu tıkalı olanlardan mısınız? Merak etmeyin, artık kurtulacaksınız.

Burun tıkanıklığı yaşayanların %70’i toz akarı alerjisinin tetiklediği bir alerjik etki sonucu bu duruma maruzlar. Toz akarlarının atıkları burun içerisindeki alerjik hücreleri uyarıyor ve burun içi damarlarınızın şişmesine sebep oluyor, işte bu yüzden burnunuzun içinde hiçbir şey olmamasına rağmen burun tıkanıklığı yaşıyorsunuz.

Peki bu bahsettiğimiz Toz Akarı Alerjisi tam olarak nedir?

Aslında bu sorunu tetikleyen Toz Akarının kendisi değil, onun atıkları. Bu sebeple havada uçuşan tozdan etkilenmiyoruz, toz akarının atıklarını bıraktığı yer bizim için risk oluşturuyor.

Toz akarları deri döküntülerimiz ile beslendikleri için genel olarak en yoğun yaşadıkları yerler yastıklarımız, yorganlarımız, çarşaflarımız, halı ve koltuklarımız. Oralarda yaşadıkları için atıklarını da oraya bırakıyorlar.

Örneğin, iki yıl kullanılmış bir yastığın ağırlığının %10’u kadarını toz akarları, onların yumurtaları ve atıkları oluşturuyor.

Gece boyunca yatağımızda maruz kaldığımız toz akarı atıkları burun içi alerjik hücrelerimizi tetikliyor ve burun tıkanıklığımız hiç bitmeyen bir şekilde devam ediyor.

Toz Akarı Alerjisinin ve buna bağlı olarak burun tıkanıklığı sorununun çözümü nedir?

  • Toz akarlarını yaşadıkları yerden yok etmek!
  • Bunu yapan bazı spreyler üretilmişti fakat yastığınıza bir kimyasal sıkarak bir sorunu çözerken başka bir sorun yaratmak uygun bir çözüm değil.
  • Bu sebeple, sizler için UV-C Miracle Wand® ürünü getirdik. İngiliz firma tarafından sağlanan, tüm dünyada kullanılan, Amerika FDA ve EPA onaylı UV-C Miracle Wand® sağladığı Ultraviyole Işık sayesinde hiçbir kimyasal kullanmadan tüm Toz Akarlarını 1 dakika içerisinde etkisiz hale getirir.
  • Pille çalışan el tipi kullanıma uygun tasarımı sayesinde tüm yastık, yorgan, çarşaf ve koltuklarınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.
  • Haftada bir kez bu sterilizasyonu uygulamanız yeterlidir. Bir ay sonra burnunuzun açılmaya başladığını hissedeceksiniz, iki ay sonra burun tıkanıklığı sorununuz tamamen yok olacak. Alerjinizin şiddetine bağlı olarak haftada bir kez yerine daha sık da uygulayabilirsiniz.
  • Kendiniz için kullanmanın yanı sıra evdeki diğer sevdikleriniz için de kullanarak onlarda olması muhtemel toz akarı alerjisinin de önüne geçebilirsiniz. Çocuklarınızın da yastıklarını, yataklarını aynı şekilde sterilize edebilirsiniz.

UV-C Miracle Wand® sadece 495 TL. Hemen satın almak için tıklayın, rahat bir nefes alın!

Pastel Yaşam, UV-C Miracle Wand® Türkiye tek yetkili distribütörüdür ve 2 yıl garanti ile sizlere sunulmaktadır.